Wynajem busa

 

Wypożyczalnia samochodów

W 2012 roku wzbogaciliśmy naszą ofertę o wynajem busów. Oferujemy długoterminowy, średnioterminowy i krótkoterminowy wynajem busów, vanów oraz mikrobusów 9-osobowych z kierowcą. W naszej ofercie wynajmu busów znajdują się maksymalnie trzyletnie pojazdy w doskonałym stanie technicznym, objęte gwarancją producenta. Nasza oferta skierowana jest do firm i osób prywatnych, które:

  • rozpoczynają działalność gospodarczą,

  • potrzebują samochodu zastępczego,
  • okresowo potrzebują zwiększyć flotę samochodów w swojej firmie,
  • przeprowadzają się,
  • szukają alternatywy dla towarowych przyczep samochodowych.

Wyposażenie naszych samochodów na wynajem obejmuje opony zimowe w okresie od 15 listopada do 31 marca, systemy mocujące dla ładunków i zabezpieczenie przestrzeni ładunkowej. Na wszystkie pojazdy wymagane jest prawo jazdy kategorii B. Wypożyczamy samochody sprawne technicznie oraz czyste wewnątrz i na zewnątrz. Co ważne wynajmowane busy zarówno z profesjonalnym kierowcą, jak i same pojazdy. Każdy pojazd dostarczamy z pełnym zbiornikiem paliwa i z takim powinien być zwrócony. Wyożyczalnia

Oprócz wynajmu busów oferujemy również szereg innych usług z zakresu przewozu osób na terenie Unii Europejskiej oraz transportu paczki do Niemiec i innych krajów. Zakres świadczonych przez nas działań to również krajowe przewozy busem pomiędzy poszczególnymi miastami na północy i zachodzie Polski.

Zapraszamy do sprawdzenia całej oferty firmy Olibus! 

Przejdź do paska narzędzi