Nasza flota – busy, którymi jeździmy

Oferujemy przewozy Polska – Belgia oraz do innych krajów europejskich. Jeździmy wyłącznie nowymi, maksymalnie trzyletnimi pojazdami! Wszystkie busy przechodzą regularne przeglądy, są bardzo zadbane wizualnie i mechanicznie. Bezpieczeństwo podróży jest dla nas najważniejsze, dlatego skupiamy się na tym, aby pojazdy były w nienagannej kondycji, zawsze gotowe na przewóz osób do Holandii lub innych państw UE. Ponadto w naszej ofercie znajdują się także krajowe przewozy busem.

Busy Polska – Holandia i inne kraje europejskie – nasza flota

Oferujemy wyłącznie auta z pełnym ubezpieczeniem assistance, nawigacją GPS, DVD i dostępem do Internetu przez Wi-Fi. Dbamy o to, aby przewóz osób busem odbywał się w jak najlepszych warunkach!

Opel Vivaro i Renault Trafic Passenger

Modele Vivaro i Trafic Passenger, pod kątem komfortu podróży i bezpieczeństwa w niczym nie ustępują wysokiej klasy samochodom osobowym. Dzięki dopracowanym układom kierowniczym oraz odpowiednio zestrojonemu zawieszeniu gwarantują pewne zachowanie na drodze. Renault Trafic oraz bliźniaczy Opel Vivaro zostały wyposażone w cztery tarcze hamulcowe: duże, wentylowane przednie oraz tylne posiadające zaciski z układem automatycznego kasowania luzu. Skuteczny układ hamulcowy uzupełniono dodatkowo o system ABS z elektronicznym korektorem siły hamowania EBV. Nad efektywnością układu hamulcowego czuwa system wspomagający nagłe hamowanie.

Trafic i Vivaro zapewniają precyzję prowadzenia i komfort jazdy zbliżony do tego, jakim cechują się pojazdy jednobryłowe. Jest to szczególnie widoczne w wersjach Trafic Passenger Privielge i Trafic Generation, dzięki zmienionej regulacji zawieszenia. Przednia oś pojazdu jest wyposażona w stabilizator poprzeczny mocowany przegubem do kolumny McPhersona. Z tyłu zastosowano oś samokorygującą względem toru jazdy z wahaczami wleczonymi i drążkiem Panharda. Rozwiązanie to skutecznie tłumi drgania odpowiadające za hałas układu jezdnego, co znacznie poprawia komfort jazdy. Zastosowanie amortyzatorów o zmiennej regulacji hydraulicznej w zależności od obciążenia w połączeniu ze zmienną elastycznością zawieszenia dodatkowo podnosi przyjemność jazdy.

Trafic Passenger i Vivaro gwarantują najwyższy poziom bezpieczeństwa podróżnych dzięki doskonałemu wyposażeniu: poduszkom powietrznym kierowcy i pasażera. Wszystkie busy są wyposażone w trzypunktowe pasy bezpieczeństwa z napinaczami pirotechnicznymi przyciągającymi pasażera do fotela w przypadku kolizji. Każdy pojazd wyposażony jest w komfortowe zagłówki.

Nasze busy są sprawdzane przed każdym wyjazdem oraz regularnie przechodzą badania techniczne. Dzięki temu pasażerowie mogą czuć się bezpiecznie w trakcie podróży.

Renault Master i Renault Master w wersji bus

Master jest oszczędnym, przestronnym i wygodnym pojazdem. Świetnie nadaje się do przewozu dużej liczby pasażerów, bez względu na to, czy przewożona jest grupa dzieci na wycieczkę, sportowców na zawody czy muzyków na koncert. Przestronne wnętrze w Renault Master Bus jest efektem przemyślanej konstrukcji pojazdu, bazującej na dużym furgonie w odmianie L3H2. Oprócz kierowcy, w pojeździe może komfortowo podróżować aż ośmiu pasażerów. Jeden może zająć pozycję z przodu, pozostali zaś na miejscach w tylnej części auta.

Wysoki komfort podróży w Renault Master Bus zapewnia między innymi układ klimatyzacji kabiny kierowcy i przestrzeni pasażerskiej. Każde miejsce siedzące wyposażone jest w 3-punktowe pasy bezpieczeństwa, indywidualny nawiew powietrza oraz oświetlenie. Kąt pochylenia oparcia wynosi 20°, odległość pomiędzy siedzeniami na wysokości kolan to 66 cm, a szerokość siedzeń – 44 cm. Bez pomocy specjalnych narzędzi można wyjąć dwa ostatnie rzędy foteli. Zwiększa to przestrzeń do transportu bagaży, które można też przewozić pod siedzeniami. Na bogatej liście wyposażenia opcjonalnego znajdują się również m.in. uchylane boczne szyby i dodatkowe ogrzewanie postojowe.

Przewozy krajowe busem oraz te zagraniczne marki Renault gwarantują komfort każdemu pasażerowi!

Komfortowe busy które dowioza Państwa bezpiecznie do celu