Transport Paczek

WYŚLIJ PACZKĘ BUSEM

DOOR-TO-DOOR

NIEMCY, HOLANDIA, BELGIA

Przewóz paczek Polska Holandia Belgia Niemcy

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, oferujemy szybki i atrakcyjny cenowo przewóz paczek Polska Holandia Belgia Niemcy oraz innych krajów europejskich. Świadczymy usługi przewozu z adresu na adres, czyli w systemie „door-to-door”. Decydując się na taką formę przewozu paczki masz pewność, że dostarczymy ją szybko i bez zbędnych postojów lub zbaczania z wyznaczonej trasy. Gwarantujemy, że Twoja paczka dojedzie bez uszczerbku do miejsca docelowego. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w transporcie, o czym świadczą zadowoleni klienci.

Zapewniamy atrakcyjny cenowo przewóz paczki do Niemiec, Holandii lub Belgii. Ponadto transportujemy duże ładunki na terenie całej europy.

Przesyłki transportowane drogą lądową nie mogą przekraczać 300cm w obwodzie a żadna z wartości (długość, szerokość, wysokość) nie może byc dłuższa niż 175cm. W celu sprawdzenia wymiarów i zgodności własnych przesyłek uprzejmie prosimy o skorzystanie z wzoru znajdującego się poniżej:

1 x najdłuższy bok + 2 x średni bok + 2 x najkrótszy bok. Otrzymany wynik nie może przekraczać 300cm.

W przypadku, gdy jakakolwiek wartość przesyłki jest większa od 175cm lub jej obwód przekracza 300cm, prosimy o kontakt e-mailowy bądź telefoniczny w celu indywidualnej wyceny. Śledź nasz profil na Facebooku.